HAKKIMIZDA

Evden eve nakliyat sektöründe yepyeni bir evden eve taşımacılık hizmet anlayışı doğrultusunda evden eve nakliye hizmetinin hakkını sunan evden eve nakliyat taşıma firmasıdır.
Evden eve nakliyat hizmeti! Evden eve nakliyat işlerinde BEŞİKTAŞ Nakliyat hizmet kalitesini hissedin. Hızlı, güvenilir, üstün kaliteli evden eve nakliyat taşıma hizmeti burada.
BEŞİKTAŞ nakliyat; 33 yıldır ev taşıma, eşya taşımacılık sektörü’nde profosyenel şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası eşya taşıma hizmet veren Ev, ofis, işyeri, fuar, fabrika, piyano, kasa, taşıma firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan kaliteli evden eve nakliyat firması’dır çünkü işimizi gerektiği gibi size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz evden eve taşımacılık hizmeti sunarak yapıyoruz.
• Türkiye’nin en geniş Araç Filosuna sahip Evden Eve Nakliyat Firması,
• Kuruluşu 12 Eylül 1980 İstanbul Üsküdar Altunzade,
• Şirketleştiği 4 Ağustos 1986 tarihini Dünya Evden Eve Nakliyatcılar Günü olarak dünyaya armağan eden,
• Kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedeflediği amaç ve inandığı ilkelerinden asla taviz vermeyen yapısı ile Türkiye çapında yaptığı çalışmalar neticesinde hızla yayılan,
• Kendi öz sermayesi ile yapılanan, (hiçbir sermaye desteği almayan)
• 1980 de başladığımız bu yolda bugün; 40 ülkede 2000’i aşkın Çözüm Ortağı ile müşterilerine en iyi hizmeti götüren büyük bir aile yapısına sahip,
• BEŞİKTAŞ olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, piyano taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı tekstil taşıma, ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.
• Kurulduğu ilk günden bugüne müşteri portföyünü ve çalışan sayısını artırarak sektörünün 1 numaralı şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen hedefleri büyük bir şirketiz.
Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız, Türkiye Başta olmak üzere dünya çapında yaptığımız çalışmalarla her platformda adımızdan sık sık bahsettirmeyi başardık.